| Added by |
STOICAN EUGEN
|
| Catalog code | KM#2108 |
| Diameter | 20.50 mm |
| Thickness | 0.90 mm |
| Weight | 1.8000 g |
| Material | Copper |
| Orientation | Medal |
| Mint | Czech Republic - Prague (C) |
| Edge Type | plain |
| Catalog prices | No catalog prices set yet |