| Added by |
STOICAN EUGEN
|
| Catalog code | N#516874 |
| Diameter | 24.50 mm |
| Thickness | 1.75 mm |
| Weight | 5.5400 g |
| Material | Nickel-Brass |
| Orientation | Coin |
| Mint | Poland - Warsaw (MV, MW, BM) |
| Edge Type | plain and reeded in segments |
|
Catalog prices *what it means? |
UNC $7.40 |