| Added by |
Sergey
|
| In personal collections | 3 |
| Catalog code | KM#65 |
| Diameter | 20.00 mm |
| Thickness | 1.73 mm |
| Weight | 3.4000 g |
| Material | Brass plated Steel |
| Orientation | Medal |
| Mint | -Not in this list- |
| Edge Type | reeded |
|
Catalog prices *what it means? |
VF $1.00 XF $1.25 UNC $2.50 |