| Added by |
Radu Florin
|
| Catalog code | Y#141 |
| Diameter | 26.81 mm |
| Thickness | 2.10 mm |
| Weight | 9.0000 g |
| Material | -I do not know- |
| Orientation | Medal |
| Mint | Morocco - Rabat (Dar as Sikkah) |
| Edge Type | reeded with inscription |
| Edge Inscription | stars |
| Catalog prices | No catalog prices set yet |