| Added by |
varia
|
| In personal collections | 6 |
| Catalog code | KM#69a |
| Diameter | 23.50 mm |
| Thickness | 1.75 mm |
| Weight | 4.8000 g |
| Material | Nickel plated Steel |
| Orientation | Medal |
| Mint | England - British Royal Mint (Llantrisant) |
| Edge Type | reeded |
|
Catalog prices *what it means? |
F $0.30 VF $0.50 XF $1.00 UNC $1.75 |