| Added by |
Ole Sjoelund
|
| In personal collections | 6 |
| Catalog code | KM#67a |
| Diameter | 21.09 mm |
| Thickness | 1.54 mm |
| Weight | 3.5500 g |
| Material | Copper plated Steel |
| Orientation | Medal |
| Mint | England - British Royal Mint (Llantrisant) |
| Edge Type | plain |
| Catalog prices | No catalog prices set yet |