| Added by |
Ryo
|
| In personal collections | 23 |
| Catalog code | KM#139 |
| Mintage | 60,828,000 |
| Diameter | 18.00 mm |
| Thickness | 1.60 mm |
| Weight | 3.1300 g |
| Material | Brass |
| Orientation | Medal |
| Mint | Yugoslavia - Belgrade |
| Edge Type | plain |
|
Catalog prices *what it means? |
VF $0.15 XF $0.35 UNC $0.75 |