| Added by |
Bart Perdieus
|
| General Description : | Text: 60 c Briefkaarten en drukwerken in kaartvorm 70 c Overige drukwerken tot en met 20 gram 80 c Brieven tot en met 20 gram Boekje posttarieven verkrijgbaar op het postkantoor |
| Face value | 4 Gulden |
| Catalog code (Michel) | NL MH45A |
| Catalog code (Scott) | NL B658b |
| Catalog code | Yvert et Tellier NL C1380Aa(I) Stanley Gibbons NL SB104 NVPH NL PB44a |
| Series | Numeral Types |
| Stamp colour | black blue violet / dark olive yellow |
| Stamp use | Booklet stamp |
| Print run | 1.550.000 |
| Issue date | 25/06/1991 |
| Designer | Wim Crouwel |
| Paper type | phosphorescent paper |
| Print technique | photogravure |
| Printed by | Joh. Enschedé |
| Perforation | comb 12¾ x 13½ |
| Height | 44.00 mm |
| Width | 158.00 mm |
| Catalog prices | No catalog prices set yet |