| Added by |
Bart Perdieus
|
| General Description : | Text: 60 c Briefkaarten en drukwerken in kaartvorm 70 c Overige drukwerken tot en met 20 gram 80 c Brieven tot en met 20 gram Boekje posttarieven verkrijgbaar op het postkantoor |
| Face value | 4 Gulden |
| Catalog code (Michel) | NL MH44A |
| Catalog code (Scott) | NL B658b |
| Catalog code | Yvert et Tellier NL C1380Ca(I) Stanley Gibbons NL SB105 NVPH NL PB43a |
| Series | Queen Beatrix |
| Stamp colour | medium reddish brown |
| Stamp use | Booklet stamp |
| Print run | 1.500.000 |
| Issue date | 25/06/1991 |
| Designer | Gerard Unger / Peter Struyken / Vincent Mentzel |
| Paper type | phosphorescent paper |
| Print technique | photogravure |
| Printed by | Joh. Enschedé |
| Perforation | comb 13½ x 12¾ |
| Height | 44.00 mm |
| Width | 157.00 mm |
| Catalog prices | No catalog prices set yet |